Verslo sprintai

Spręskite verslo iššūkius efektyviau

Produkto/Paslaugos sprintas

Geresni produktai ir paslaugos greičiau

Produkto ar paslaugos kūrimas dažnai tampa sudėtingu ir ilgu procesu, kurio metu sunku suderinti įvairių skyrių poreikius.

Google Ventures sukurta sprinto metodika leidžia sukurti į vartotoją orientuotą produktą ar paslaugą. Remdamasis šia metodika per 4 dienas galiu padėti suprasti vartotojų poreikius, sukurti jiems tinkamą sprendimą ir ištestuoti realiomis sąlygomis gaunant esminius atsakymus, kaip toliau vystyti produktą ar paslaugą.

Svarbiausia, kad sprinto metodika nuo pat pradžių suvienija visas suinteresuotas šalis po bendra vizija ir sudaro galimybes greičiau kurti geresnius produktus.

Strategijos sprintas

Svarbiausi verslo pasirinkimai greičiau

Kaip besikeistų pasaulis, norint būti sėkmingu visuomet reikėjo geros strategijos. Bėda, kad dažnai strategijos tebūna neveiksnus norų ir vizijų sąrašas.


Vadovaujuosi "Playing To Win" sistema, leidžiančia atsakyti į kritinius strateginius klausimus ir sukurti gyvybingą įmonės strategiją, kuri sudarytų prielaidas sėkmingai auginti verslą. 


Tai padarysime tik per keturias intensyvaus ir struktūruoto darbo dienas.

Prekės ženklo sprintas

Greičiau apibrėžkite savo tikrąjį prekės ženklą

Iš Google Ventures sprinto metodikos kilęs prekės ženklo sprintas leidžia per pusdienį abstrakčią prekės ženklo idėją paversti aiškiai komonadoje suvokiamu ir apibrėžiamu dalyku.

 

©2020 by gosprint.eu. Proudly created with Wix.com